VIDEÁ

Pondelok

 ,26.10.2020
17:50

7.00 €

Trenér: Lucia
Cena: 7.00 €
Dĺžka: 30 min

Pri funkčnom tréningu je do cvičenia zapojená široká škála svalov. Základom sú cviky, ktoré vychádzajú z bežného života. Funkčný tréning má za úlohu naučiť klienta využiť tie svalové skupiny, ktoré sú pri danom pohybe potrebné. Jedným z hlavných cieľov funkčného tréningu je zlepšiť výkon a navrátiť telu funkčnosť. Človek sa sústreďuje na postupné budovanie sily, vytrvalosti, rýchlosti, koordinácie.

18:40

7.00 €

Trenér: Monika
Cena: 7.00 €
Dĺžka: 30 min

Jeden z najúčinnejších cvičebných programov zameraný na udržanie telesnej kondície,zlepšenie pohybového systému i zdokonalenie koordinácie pohybov a správneho postoja.Pilatesove cviky aktivizujú hlboký(stabilizačný)svalový systém,čím odstraňujú svalovú nerovnováhu,zmierňujú bolesti chrbtice a kĺbov a kladú dôraz na správne držanie tela.Táto metóda koordinuje dýchanie s pohybmi, zlepšuje rovnováhu a flexibilitu,spevňuje oslabené a zároveň naťahuje skrátené svaly,zlepšujekondíciu, ukľudní myseľ.

19:30

7.00 €

Trenér: Monika
Cena: 7.00 €
Dĺžka: 30 min

Dnes sa pod slovom joga rozumie najmä súbor fyzických,mentálnych i spirituálnych disciplín.Ich spojnicou a zároveň esenciou jogy je vedomý pohyb zladený s dychom. A dych znamená život. Joga sa cvičí rôznymi spôsobmi, v závislosti od typu školy a pripravenosti žiakov.Cvičenia jogy majú celostný prístup,ktorý má súčasne dostať telo, ducha a dušu do súladu.Počas hodiny sa na tento účel používajú krije(rad cvičení)so statickými i dynamickými ásanami,spojené s fázami hlbokého uvoľnenia. *Namasté*